28.02.2019, 18:16

text
Поділитися:

Запорізькі спортивні школи продовжують звітувати про свої здобутки у минулому році. Слідом за представниками ДЮСШ №1, де культивується спортивна гімнастика, настала черга художниць. У конференц-залі стадіону “Славутич-Арена” підсумки підбила спортивна школа №5.

Історія спортивної школи №5 налічує вже 40 років. За цей час цей навчальний заклад здобув реноме одного з провідних в Україні. У школі тренуються близько 400 спортсменок. Її вихованки здобували медалі як всеукраїнських, так і міжнародних змагань.

2018 рік видався для вихованок школи дуже насиченим. Запорізькі гімнастки взяли участь у понад сотні змагань, де здобули близько чотирьохсот медалей. У трьох вікових категоріях команди школи стали бронзовими призерами чемпіонатів України. Збільшилося і представництво ДЮСШ-5 у національній збірній. До головної команди країни увійшли Аліна Сідак, Поліна Каріка, Олександра Панчук та Дарина Бут.

2019 буде не менш завантаженим. Окрім всеукраїнських та міжнародних змагань, які пройдуть на виїзді, керівництво школи налаштовано продемонструвати красу свого виду спорту і в Запоріжжі. Саме з цією метою заплановано прийняти у місті чемпіонат України. За попередньою згодою він має пройти у грудні в Палаці спорту “Юність”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.