Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
Співробітника ПАТ «Запоріжжяобленерго» підозрюють у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди.
Інженер контролюючого органу, залучивши колишнього колегу, вимагали від місцевої мешканки 45 тис. грн. За ці кошти вони обіцяли уникнути відповідальності у вигляді штрафу в розмірі 180 тис. грн за нібито вчинені нею порушення у сфері обліку електроенергії.
Зазначену суму отримали у декілька етапів. Під час передачі останньої частини спільники були затримані правоохоронцями. Нині чоловікам повідомлено про підозру та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
Оперативну інформацію про ситуацію читайте у нашому телеграмі
06.06.2026, 08:50
25.05.2026, 09:39
15.05.2026, 15:58
20.05.2026, 17:12
15.05.2026, 14:07
21.05.2026, 18:53
01.06.2026, 09:02
14.05.2026, 11:09
22.05.2026, 13:24

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: