circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

“Сенси Запоріжжя”: початок серії публічних діалогів про місто

02.09.2024, 17:16

text
Поділитися:

В обласному центрі відбувся перший із публічних діалогів про сенси Запоріжжя. Він проводився між представниками органів місцевого самоврядування та громадськості. Представники влади мали можливість більше розповісти про новий підхід до управління містом з акцентом на прозорість та відкритість залучення громади й спільні сенси.


 

Мета таких діалогів – відкрите обговорення та пошук конструктивного вирішення нагальних питань, що стосуються міста. А ще – налагодження співпраці між громадськими організаціями та владою. Такі заходи планують влаштовувати щомісяця. Загалом їх буде 8.

“Сьогодні перший, стартовий діалог про сенси Запоріжжя. Це діалоговий майданчик, який рада відновлення як коаліція громадських організацій Запоріжжя, які працюють на теми відновлення, демократії і повернення людей до Запоріжжя, сьогодні запускає. Будемо говорити про співпрацю між владою і громадою, про те, що сенси Запоріжжя формуються зверху, але і з низу вони також мають розумітися. Ідентичність запоріжця – це те, що нас має об’єднувати, і бути зрозумілим одне до одного. Сенси Запоріжжя про об’єднання, про те, що нам всім потрібно знаходити спільне через діалог, намагатися побудувати співпрацю для ефективного розвитку Запоріжжя,” – розповідає голова ГО “Екосенс”, координаторка Ради відновлення Запоріжжя Тетяна Жавжарова.

“Ми б хотіли об’єднати запоріжців завдяки цим сенсам. Коли ми їх визначали, розуміли, що втілення будь-яких сенсів потребує ресурсу, але є принципи, за якими потрібно працювати. І ми говорили, що ми за прозорість, підзвітність, публічність. Якщо говорити про напрямки, то виходячи з пріоритету, подивилися, щоб можна було обрати. Ми визначили, в нас є прекрасний проспект, чудові будинки, пам’ятки архітектури, давайте це любити. Це те, що дає нам ідентифікацію запоріжця, ніде в Україні немає таких будинків і архітектурних ансамблів, давайте це любити,” – додала секретар ЗМР Регіна Харченко.

Оперативну інформацію про ситуацію читайте у нашому телеграмі

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: