Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
У зруйнованому будинку по вулиці Незалежної України, 67 тривають роботи з ліквідації наслідків ракетної атаки. Наразі всі розбиті вікна у вцілілих квартирах та під’їздах закриті плитами OSB. Фахівці міської аварійно-рятувальної служби “Кобра” продовжують демонтувати пошкоджені бетонні конструкції. В тісній взаємодії з ними працюють і елуашівці.
До ліквідації наслідків “прильоту” по житловому будинку по вулиці Незалежної України, 67 працівники «ЕЛУАШу» долучились з першої доби. На місці трагедії працювали 10 самоскидів і 2 навантажувачі. Наразі роботи тривають. Комунальники координують свої дії з ДСНС і фахівцями аварійно-рятувальної служби “Кобра”, що також працюють на місці події. Саме вони щоденно визначають кількість техніки, яка необхідна для виконання завдань.
“Об’єм роботи, який провели на даний момент, – каже начальник ШЕД №2 «КП ЕЛУАШ» Максим Кікош, – на сьогоднішній день складає 1 020 тонн вивезеного строймусору, і всіх цих наслідків.”
Через габарити важкої техніки у невеликому подвір’ї іноді складно маневрувати, – розповідають елуашівці. Але найважче — психологічно налаштуватися на роботу.
“Це не наша, специфічна така робота, – ділиться Максим Кікош, – до цього дуже морально звикнути тяжко, тому що це жах, що тут відбувалося, особливо у перші дні. Коли ти бачиш оці усі руйнування, бачиш обличчя мешканців. Бачиш це все. І це дуже тяжко, ну, морально це дуже тяжко прийняти. Та тим не менше, робота є робота.”
За підрахунками комунальників, на зруйнованому будинку виконано близько 90% робіт. Найближчими днями прибирання завалів та вивезення будівельного сміття завершать.
Оперативну інформацію про ситуацію читайте у нашому телеграмі
09.06.2026, 08:50
21.05.2026, 13:22
02.06.2026, 17:09
01.06.2026, 14:03
25.05.2026, 08:20
18.05.2026, 09:25
04.06.2026, 09:01
19.05.2026, 17:51
01.06.2026, 09:10

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: