circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

росія намагається відновити та наростити виробництво озброєння

13.10.2023, 08:24

text
Поділитися:

Держава-агресор росія намагається відновити та наростити виробництво озброєнь, а в осінньо-зимовий період знову атакуватиме енергетичну інфраструктуру України. Імовірно, у планах на 2024 рік ― виготовити 2,1 млн боєприпасів, повідомив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скібіцький.


 

Мета рф ― знищення нашої енергетичної інфраструктури та інших критичних об’єктів. Нині, попри санкції, держава-агресор, використовуючи треті країни, імпортує необхідні для виробництва озброєнь компоненти.

До початку літа росіяни застосовували боєприпаси з їхніх складів, які були виготовлені більше 30 років тому. Нині росія відновила виробництво ракет «калібр» та Х-101 та намагається наростити обсяги, а також шукає можливості закупати боєприпаси в інших країнах.

рф з початку жовтня використовує близько 15 тисяч боєприпасів за день, більш активно застосовуються і крилаті, і балістичні ракети комплексу «іскандер». Також держава-агресор активно знімає зі зберігання важку техніку, артилерійські системи, приводить її до нормального стану.

Оперативну інформацію про ситуацію читайте у нашому телеграмі

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Також на телеканалі MTM

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: