Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
Держава-агресор росія намагається відновити та наростити виробництво озброєнь, а в осінньо-зимовий період знову атакуватиме енергетичну інфраструктуру України. Імовірно, у планах на 2024 рік ― виготовити 2,1 млн боєприпасів, повідомив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скібіцький.
Мета рф ― знищення нашої енергетичної інфраструктури та інших критичних об’єктів. Нині, попри санкції, держава-агресор, використовуючи треті країни, імпортує необхідні для виробництва озброєнь компоненти.
До початку літа росіяни застосовували боєприпаси з їхніх складів, які були виготовлені більше 30 років тому. Нині росія відновила виробництво ракет «калібр» та Х-101 та намагається наростити обсяги, а також шукає можливості закупати боєприпаси в інших країнах.
рф з початку жовтня використовує близько 15 тисяч боєприпасів за день, більш активно застосовуються і крилаті, і балістичні ракети комплексу «іскандер». Також держава-агресор активно знімає зі зберігання важку техніку, артилерійські системи, приводить її до нормального стану.
Оперативну інформацію про ситуацію читайте у нашому телеграмі
14.05.2026, 16:59
21.05.2026, 08:04
03.06.2026, 16:25
22.05.2026, 13:44
25.05.2026, 11:08
28.05.2026, 09:07
27.05.2026, 10:07
01.06.2026, 17:32
27.05.2026, 12:17

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: