Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
До розгляду кримінальної справи переселенця з Маріуполя Володимира Щербини, що перебуває у Комунарському суді Запоріжжя, долучились київські фахівці. Вони зробили повторну технічну експертизу й дійшли висновку, що Щербина не винен у скоєнні ДТП, яка сталася 30 серпня минулого року. Нагадаємо,чоловіка визнали винним в аварії , котра трапилася на одній із вулиць Запоріжжя за участі патрульної поліції. Тоді Щербина не погодився з висновками досудової технічної експертизи, що зробили запорізькі фахівці, й запропонував повторну. За висновком Київського незалежного Інституту судових експертиз обвинувачений Щербина не створював аварійної ситуації, натомість Правила дорожнього руху порушив правоохоронець.
Володимир Щербина обвинувачений, переселенець із Маріуполя каже: “Для мене дуже важлива, насправді, ця експертиза, тому що вона повністю підтверджує мої судження протягом всього року, й те, що підтверджував один із свідків аварії. Але прокурор чомусь наполягає на своїй позиції. Сподівався від самого початку розгляду справи, що саме я буду розглядатися як потерпілий. І саме це мені було заявлено після аварії, що проти мене не будуть висуватися обвинувачення, тому що винуватець аварії пан Греднєв, а моєї провини не було жодної”.
Сторона потерпілого поліцейського не погодилась із висновками столичних фахівців та запропонувала запросити на наступне засідання одночасно київських і запорізьких експертів, аби вислухати їхню доказову базу. Суд задовільнив клопотання, зазначивши, що зробити це можна за допомогою відеоконференції. Наступне засідання призначили на 30 жовтня.
08.06.2026, 15:49
27.05.2026, 14:16
22.05.2026, 13:28
29.05.2026, 11:49
07.06.2026, 08:02
29.05.2026, 08:14
25.05.2026, 11:08
26.05.2026, 10:15
18.06.2026, 13:17

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: