Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
Жителям Запоріжжя, які користуються субсидією, нагадують про зміни щодо призначень та виплат цієї державної допомоги. З 1 грудня минулого року призначають і виплачують субсидію не органи соцзахисту населення, як це було раніше, а Пенсійний фонд України. Допомога призначається на 12 місяців, з травня по квітень наступного року. Окремо розраховується на опалювальний та неопалювальний періоди. Новий опалювальний сезон має початися в середині жовтня.
Олена Баштова, заст. начальника відділу прийому громадян управління соцзахисту по Дніпровському району розповідає: “Всім отримувачам субсидій, які користувалися нею протягом опалювального періоду 22-23 років, треба звертатися до Пенсійного фонду України. Щодо періоду призначення, розміру, врахування доходів при розрахунку субсидії може надати пояснення Пенсійний фонд”.
А от ті громадяни, які лише планують оформити державну допомогу, можуть звернутися до відділу прийому громадян Управління соціального захисту населення у своєму районі.
18.05.2026, 09:09
16.06.2026, 17:55
15.06.2026, 15:26
08.06.2026, 16:33
16.06.2026, 10:35
15.06.2026, 15:31
21.05.2026, 10:36
28.05.2026, 08:30
05.06.2026, 09:06

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: