Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
Привітати колектив телеканалу “МТМ” з професійним святом завітали виконуючий обов’язки міського голови Анатолій Куртєв і представник Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення у Запорізькій області Володимир Циганов. Гості подякували медійникам за працю. Побажали колективу творчої наснаги та подальшої плідної роботи на благо рідного Запоріжжя. Кращим працівникам вручили відзнаки.
“Саме сьогодні, в такий складний для країни час, для Запоріжжя, ви надаєте оперативну інформацію і про роботу міської ради, і міста, і бойові дії, – зазначив в.о. міського голови, секретар Запорізької міської ради Анатолій Куртєв. -Ви стаєте унікальними, треба, щоб ваша унікальність ще довго і довго була, і щоб ви, як я горжусь тим, що є в Запоріжжі телеканал “МТМ”.”
Телеканал “МТМ” продовжує тримати інформаційний фронт. Цьогоріч працівники відчувають особливу відповідальність за все, що пишуть, знімають і показують. Це вкрай важливо в умовах протидії ворогу.
“Вам вдається плідно працювати на інформаційному фронті нашої держави, – додав представник Нацради України з питань ТБ і радіомовлення у Запорізькій області Володимир Циганов, – та надавати нашим людям об’єктивну, а головне, правдиву інформацію. Бо правда – єднає.”
Оперативну інформацію про ситуацію читайте у нашому телеграмі
22.05.2026, 13:28
18.05.2026, 16:49
19.05.2026, 17:40
19.05.2026, 16:49
26.05.2026, 16:33
29.05.2026, 07:12
11.05.2026, 07:57
14.05.2026, 16:54
27.05.2026, 13:16

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: