Поєдинок між БК «Козачка-КПУ» та «Інваспорт»: хто переміг?

21.01.2022, 11:50

text
Поділитися:

Триває чемпіонат України з баскетболу серед команд Першої ліги. Запорізька «Козачка-КПУ» провела перший домашній двобій у 2022 році. Нагадаємо, що після свят, наші атлетки спершу виїхали до Бердянська, де двічі поступилися місцевій «ДЮСШ».

Попередня зустріч «Козачки» та «Інваспорта» відбулась на початку грудня минулого року. Тоді, у Харкові, наші баскетболістки зазнали двох поразок — 82:57, 63:45. Перемога наших опоненток заслуговує компліментів. Адже у підопічних Людмили Щедривої — ураження слуху. Дівчатам доводиться швидко орієнтуватися у просторі жорсткої конкуренції, маючи в арсеналі лише мову жестів. Бій у «КПУ» наші гості теж розпочали гідно. До 5 хвилини першої чверті на майданчику точилася рівна боротьба. Однак потім у харківянок трапився збій. Господарки пішли у відрив, і по завершенні стартової 10-хвилинки мали перевагу в 11 очок.

Головна тренерка команди «Інваспорт» Людмила Щедрива ділиться емоціями стосовно гри: «Вони не виконали завдання, не захистилися. Те, що мені треба було, не виконали. І дуже шкода, що певні ведучі гравці теж не виправдали сподівань».

Перед великою перервою рахунок був 44:28 на користь «Козачок». Не відновлювалася інтрига і в третій чверті. Натомість у завершальному відрізку гри картина дещо змінилася. Харківʼянки нагадали, що здатні боротися на рівних. Коли йшла 33 хвилина матчу, гості скоротили відставання до 8 очок. На камбек сил не вистачило, однак досвід, як то кажуть, — безцінний. Цим дівчатам він украй необхідний, адже у травні на них чекає дефлімпіада, тобто – всесвітні змаганнях серед атлетів, які не чують. Тож у рамках Першої ліги України, мета баскетболісток однозначна — це практика.

Керманич «Інваспорту» закцентувала роботу на психології. Людмила Щедрива помічає ,що її підопічним часто не вистачає впевненості в собі. Тож головне завдання — подолати страх. А поки що маємо перемогу запорізької «Козачки» – 83:77.

Головна тренерка БК «Козачка-КПУ» Олена Жержерунова каже: «Мені дуже сподобалася гра, незважаючи на величезні проблеми в ротації. Адже після гри з Бердянськом 2 людини у команді травмовані. Постало питання: чи гратиме Гопкова, так як вона – ключовий гравець у нашій команді. В принципі, гра з самого початку вдалася, грали цікаво, довіряли одна одній Було багато асистів і мало втрат. А у другій половині, можливо, розслабилися. Ймовірно, суперник трошки перебудував гру і виникли проблеми. Але, тим не менш, ми виграли.

Наступного дня «Козачка» перемогла з рахунком 89:75. Наразі «КПУ» посідає третю сходинку у своїй групі. «Інваспорт» – пʼятий. Лідирує бердянський «ДЮСШ». Наступні матчі запоріжанки мають зіграти на виїзді 8 та 9 лютого проти «Полтави». «Інваспорт» 22 січня вдома побореться з «Мелітополем-ДЮСШ 3».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.