Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
Різноманітний непотріб – від використаних шин до обгорток від їжі чи пластикових пляшОк – накопичувався у балці поблизу вулиці Василя Сергієнка роками. Люди поскаржились з приводу наявності стихійних звалищ до Держекоінспекції.
До прибирання балки долучились як підрядні організації, так і місцеві жителі, тут влаштували кілька толок. Усе зібране сміття нині вивозять на полігон. Стихійні звалища ліквідували на ділянці площею понад півтора кілометра.
29.05.2026, 11:49
27.05.2026, 11:06
29.05.2026, 08:14
19.05.2026, 17:37
09.06.2026, 17:12
12.06.2026, 16:31
08.06.2026, 17:31
22.05.2026, 13:24
21.05.2026, 18:28

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: