Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
Село на Оріхівщині майже щодня обстрілюється російськими загарбниками. Особливо небезпечно було на минулому тижні – майже в ста метрах від будинку пенсіонерки впала авіабомба. Жінка самотня та майже не бачить очима. Гучний вибух КАБу сильно налякав бабусю. Допомоги чекати ні від кого, лише інколи навідується сусідка Оксана, щоб хоч трохи допомогти впоратися по господарству та хатніх справах.
Про скрутну ситуацію жінки дізналися органи місцевого самоврядування та повідомили про неї поліцейських. Екіпаж правоохоронців негайно прибув до оселі 84-річної Людмили Опанасівни. Їй допомогли зібрати необхідні речі та вивезли до Запоріжжя. Тут бабуся почуватиметься в безпеці під наглядом небайдужих людей.
21.05.2026, 08:04
19.05.2026, 14:05
26.05.2026, 13:49
08.06.2026, 12:33
22.05.2026, 13:03
01.06.2026, 13:10
18.05.2026, 09:09
03.06.2026, 16:11
10.06.2026, 13:32

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: