Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
Завдяки облаштованим укриттям відвудування медичних закладів стає безпечнішим. Цьогорік підвальне приміщення 4-ї лікарні переобладнали під найпростіше укриття з можливістю обслуговування амбулаторних пацієнтів.
Людмила Воронкова головна медична сестра міської лікарні №4 розкажує: “Ми розташували складні ліжка портативні, маніпуляційні столики, перев’язувальний матеріал, рукавички. Кадіофібрілятор на той критичний випадок якщо він станеться. Також у кожного підрозділа є кімната, в якій є аптечка невідкладної допомоги, перев’язувальні матеріали, запас води та ліжка.
Цьогорік на поточний ремонт підвального приміщення лікарні з міського бюджету виділили один мільйон 900 тисяч гривень. За ці кошти вдалося привести до ладу коридори, облаштувати кілька кабінетів, є душові, санвузли, пожежна сигналізація та вай-фай. Важлива складова – укриття має 8 незалежних входів-виходів. Розраховане сховище на понад сотню людей, хоча ще до ремонту в якості найпростішого укриття приймали й більше.
В ході ремонту з’ясувалося – інтенсивних хворих може бути більше і треба обладнати ще кілька процедурних кабінетів. Це буде коштувати ще 300 тисяч гривень. Проєкт відповідного рішення буде винесено на розгляд найближчої сесії міської ради.
02.06.2026, 16:38
10.06.2026, 13:32
10.06.2026, 12:05
12.06.2026, 08:15
26.05.2026, 15:57
01.06.2026, 09:03
25.05.2026, 11:05
12.06.2026, 16:33
01.06.2026, 17:34

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: