Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
У Запоріжжі підбили підсумки використання міських коштів за поточний рік та презентували проєкт бюджету міста на 2026-й. Зокрема обговорювали результати роботи в умовах повномасштабної війни, відновлення після ворожих обстрілів та ключові пріоритети наступного року.
Цьогоріч на ліквідацію наслідків ворожих обстрілів пішло 235 млн гривень. Внаслідок постійних атак понад 9 тисяч осель зазнали пошкоджень. 2 млрд виділили на потреби житлово-комунальних господарств. За рік ЖКГ отримали понад 5 тисяч заявок на компенсацію – прихисток для постраждалих та ремонт їхніх домівок. Окремо місто забезпечило квартирами мешканців 11 аварійних будинків, які втратили власні домівки.
Попри війну місто продовжувало оновлювати інфраструктуру. У 2025-му році автопарк міста поповнився 35 гуманітарними автобусами, 26 з яких уже працюють на міських маршрутах. Також Запоріжжя отримало нову спеціалізовану техніку для комунальних потреб.
Окремим пріоритетом для міста залишається освіта. За рік туди спрямували 3,7 мільярда гривень. За ці кошти у Запоріжжі облаштували понад 200 укриттів у 184 навчальних закладах. Відтак 70% учнів змогли повернутися до навчання офлайн у змішаному форматі.
Попри виклики воєнного часу, місто продовжує відновлюватися, підтримувати мешканців і планувати спільне майбутнє. А вже наступного року за кошти бюджету планують посилити безпеку та соціальний захист міста.
20.05.2026, 08:52
18.05.2026, 15:13
08.06.2026, 13:23
20.05.2026, 09:13
15.05.2026, 11:39
15.05.2026, 14:07
22.05.2026, 08:46
11.06.2026, 09:15
10.06.2026, 10:08

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: