Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
У Києві відбувся перший чемпіонат з серцевої-легеневої реанімації серед відділень екстреної медичної допомоги. І перемогла в ньому команда з Запоріжжя – КНП «Міська лікарня №9». Карина Іванова, Юлія Савчук, Анастасія Добрінова та Поліна Терещенко продемонстрували злагоджену роботу, впевненість і найвищий професіоналізм.
Змагання відбувалися у Києві, в рамках першого в Україні науково-практичного форуму, що присвячений екстреній медицині. Запорізька команда-переможниця в якості призу отримала право поїхати в 2026 році на Конгрес європейської ради реанімації.
06.06.2026, 08:52
21.05.2026, 13:22
25.05.2026, 09:30
03.06.2026, 08:37
09.06.2026, 11:03
25.05.2026, 11:14
11.06.2026, 12:09
28.05.2026, 09:06
04.06.2026, 09:01

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: