circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Перемога запорізьких медиків

15.09.2025, 14:26

video text
Поділитися:

У Києві відбувся перший чемпіонат з серцевої-легеневої реанімації серед відділень екстреної медичної допомоги. І перемогла в ньому команда з Запоріжжя – КНП «Міська лікарня №9». Карина Іванова, Юлія Савчук, Анастасія Добрінова та Поліна Терещенко продемонстрували злагоджену роботу, впевненість і найвищий професіоналізм.

Змагання відбувалися у Києві, в рамках першого в Україні науково-практичного форуму, що присвячений екстреній медицині. Запорізька команда-переможниця в якості призу отримала право поїхати в 2026 році на Конгрес європейської ради реанімації.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: