Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
Парвіза Насібова та Вікторію Кєсарь, спортсменів, які представляли наше місто на Олімпійських іграх у Парижі, привітали у Запоріжжі – Запорізька міська рада.
Олімпійці та їх тренери – Євген Чертков та Ірина Журавльвова – отримали грошові сертифікати, які спільно фінансуються з обласного та міського бюджетів.
Нагадаємо, що Парвіз Насібов – це срібний призер Олімпіади з греко-римської боротьби, а Вікторія Кесарь – фіналістка Олімпійських ігор зі стрибків у воду.
Пишаємось нашими спортсменами та спортсменками!
01.06.2026, 09:10
09.06.2026, 08:45
27.05.2026, 18:32
26.05.2026, 10:21
15.06.2026, 15:31
15.06.2026, 09:10
09.06.2026, 09:02
08.06.2026, 15:49
25.05.2026, 16:37

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: