circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Олімпійські чемпіони повернулись до Запоріжжя

21.08.2024, 17:19

text
Поділитися:

До Запоріжжя з Олімпійських ігор повернулися фіналісти та призери. Цьогоріч “срібло” з греко-римської боротьби до Запоріжжя привіз Парвіз Насібов, який почав свій шлях до першості ще змалку. Відтепер у спортсмена вже дві срібні медалі. Першу олімпійську медаль Парвіз виборов у 2020 році. 

А от фіналісткою зі стрибків у воду стала запоріжанка Вікторія Кесарь. Обоє запевняють: за можливість здобути такі результати вдячні нашим захисникам.

“Дуже багато людей, які мене бачать, які воюють, які надсилають мені відео, вболівають. Це мене дійсно мотивує, і мої тренери, вся наша країна, кожен наш тренер, та людина, яка вкладає в нас душу. Якщо цю медаль поділити на нас всіх, то, напевно, і металу не вистачить, тому в першу чергу наші військові. Низький уклін їм, тому що не було би їх, не було б ні нас, ні наших медалей,” – ділиться олімпійський чемпіон Парвіз Насібов. 

Зі здобуттям високих результатів олімпійців привітали представники місцевої влади. Для того, аби мотивувати молодь на нові досягнення, переможцям вручили грошові сертифікати на суму від 120 тисяч гривень до 2 мільйонів. Головну нагороду отримав Парвіз Насібов.

“Якщо ти йдеш вгору, то окрім того, що треба пришвидшуватись, це певний такий девіз того, що, якщо складно то ти дійсно йдеш вперед і я дякую вам. Якби складно вам не було, якби складно не було перемогти себе, якісь внутрішні страхи, потужних зовнішніх конкурентів, ви це зробили і довели всьому світу, що Україна – непереможна країна,” – мовить секретар Запорізької міськради Регіна Харченко.

“Це дійсно те надбання, яке ви привезли до Запорізької області. Те, чого протягом довгих років ми чекали. Я хочу подякувати тренеру, я хочу подякувати всім тренерам, за те що завдяки вам вдалося зробити такий результат на території Запорізької області. Це привід пишатися за нашу державу. Як з 24 лютого ми пишаємося нашими військовими, нашим вищим політичним керівництвом держави. Так і нашими спортсменами,” – додає голова ЗОВА Іван Федоров.

Оперативну інформацію про ситуацію читайте у нашому телеграмі

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: