Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
Замість однієї центральної ялинки постановити багато новорічних красунь у дворах. Таку пропозицію висунув Олександр Старух.
Це дозволить уникнути великих скупчень людей, що надто небезпечно в умовах війни. Трохи часу на ухвалення такого рішення є, тож атмосферу Різдва та Нового року ще можна створити.
“І влада, і люди у своїй більшості побоюються, що, скориставшись скупченням людей, ворог по ньому вдарить, – написав Олександр Старух. – Так, це можливо. Навіть більше – імовірно. Бо вони підлі, безчесні потвори. Але ж свято, але ж радість діточок, але ж Новій рік. То може відповімо ворогу не однією ялинкою на центральній площі, а сотнями в наших дворах? Керівники громад, керуючих кампаній, ОСББ, … – всі разом облаштовували бомбосховища, збирали допомогу нужденним, багато зробили разом. Може, зробимо разом і свято?!”
Оперативну інформацію про ситуацію читайте у нашому телеграмі
11.05.2026, 07:40
25.05.2026, 13:24
13.05.2026, 12:09
25.05.2026, 10:56
07.06.2026, 08:02
21.05.2026, 08:04
20.05.2026, 17:33
03.06.2026, 10:43
15.05.2026, 09:38

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: