circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Окупанти випускають до Запоріжжя лише 150 автівок на добу – міський голова Мелітополя Федоров

10.11.2022, 16:10

text
Поділитися:

Окупанти випускають до Запоріжжя лише 150 автівок на добу – міський голова Мелітополя Федоров

Окупанти сильно ускладнили виїзд мелітопольців на підконтрольну Україні територію. За добу через окуповану Василівку пропускають не більше 150 автівок. А це вдесятеро менше, ніж було ще у серпні-вересні цього року.

«У Василівці сьогодні черги немає. Але  не через те, що немає охочих виїхати, а через те що виїхати дуже складно. Нині, щоб виїхати через Василівку до Запоріжжя, треба подати заяву на виїзд і отримати спеціальний дозвіл, перепустку для виїзду. В Мелітополі лишень, щоб записатися на подачу цієї заявки, треба місяць чекати в черзі. Сьогодні є можливість записати аж на середину грудня».

За словами Федорова, заявки росіяни розглядають 2 тижні, і потім ухвалюють рішення, дозволяти чи не дозволяти виїзд. Який алгоритм ухвалення цього рішення, нікому не відомо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: