Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
Окупанти випускають до Запоріжжя лише 150 автівок на добу – міський голова Мелітополя Федоров
Окупанти сильно ускладнили виїзд мелітопольців на підконтрольну Україні територію. За добу через окуповану Василівку пропускають не більше 150 автівок. А це вдесятеро менше, ніж було ще у серпні-вересні цього року.
«У Василівці сьогодні черги немає. Але не через те, що немає охочих виїхати, а через те що виїхати дуже складно. Нині, щоб виїхати через Василівку до Запоріжжя, треба подати заяву на виїзд і отримати спеціальний дозвіл, перепустку для виїзду. В Мелітополі лишень, щоб записатися на подачу цієї заявки, треба місяць чекати в черзі. Сьогодні є можливість записати аж на середину грудня».
За словами Федорова, заявки росіяни розглядають 2 тижні, і потім ухвалюють рішення, дозволяти чи не дозволяти виїзд. Який алгоритм ухвалення цього рішення, нікому не відомо.
18.06.2026, 09:02
11.06.2026, 12:59
27.05.2026, 14:16
12.06.2026, 13:22
30.05.2026, 06:45
02.06.2026, 11:34
04.06.2026, 14:16
10.06.2026, 10:01
29.05.2026, 11:18

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: