Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
Для їх проведення рашисти планують використати важке озброєння.
«департамент військової контррозвідки» фсб окупантів стверджує, що наприкінці липня буде організовано «штурм» атомної станції, в якому начебто мають взяти участь «штурмові групи» і неназвані «добровольчі озброєні підрозділи України».
Тиражування такої інформації може свідчити про підготовку окупантами операції «під чужим прапором», яка призведе до масштабної аварії на ЗАЕС.
За наявною інформацією наразі готуються чергові імітаційні обстріли станції з метою подальшого звинувачення в них України.
Оперативну інформацію про ситуацію читайте у нашому телеграмі
11.06.2026, 17:15
16.06.2026, 17:55
22.05.2026, 08:46
03.06.2026, 08:37
11.06.2026, 17:19
07.06.2026, 08:00
28.05.2026, 09:07
28.05.2026, 10:38
08.06.2026, 12:33

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: