Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
На Мелітопольщині окупанти крадуть історичну пам’ятку Кам’яну Могилу. Якби могли вкрасти, то вже б тягли на росію. Але поки лише передають до управління Севастопольського музею.
“Повідомляю загарбникам, – сказав міський голова Мелітополя Іван Федоров, – що Кам’яна Могила з’явилася в наших степах за тисячі років до виникнення росії, пережила кочові племена і нацистську навалу, тож деокупації від рашистів точно дочекається.”
Оперативну інформацію про ситуацію читайте у нашому телеграмі
25.05.2026, 10:56
26.05.2026, 09:04
02.06.2026, 08:29
26.05.2026, 09:22
01.06.2026, 13:05
10.06.2026, 08:01
10.06.2026, 08:05
02.06.2026, 10:23
03.06.2026, 14:02

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: