Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
У Хортицькому районі 2 дитячі садки розпочали навчальний процес у змішаному форматі. Вихователі протягом року працюватимуть із дітьми винятково в укриттях та у дві зміни. А от розпочали навчання з традиційного Дня знань. Детальніше – у матеріалі.
Зі свята “День знань” розпочався новий навчальний рік для малечі одного з дитсадків, що у Хортицькому районі. Навчально-пізнавальні квести та ігри пройшли у завчасно облаштованому укритті. Тут у змішаному форматі діти проведуть свої перші заняття.
“Вони до нас трошки ходили вже влітку. Ми розпочали змішаний формат влітку, трошки діти ходили, але майже всі це ті, що ось вперше прийшли, кому виповнилося 5 років, вони до нас прийшли вперше. Ми бачимо дуже гарні, класні результати. По-перше, дійсно, соціалізація, це є головним, вони вчаться, як їм спілкуватися одне з одним, як їм взаємодіяти одне з одним. Це головне, і так вони дійсно отримують тут і нові знання,” – ділиться директорка дитячого садочка Вікторія Пенюдіна.
Для того, аби забезпечити освітній процес у змішаному форматі дітей розподілили по двох групах, в кожній по 20 вихованців. В захваті від можливості зустрітися вперше наживо як вихователі, так і самі діти.
“Дітям подобається, вони біжать, вони з радістю біжать, педагоги щасливі, що ми вийшли в такий формат, що ми можемо працювати з дітьми бо головне це ж дійсно, це обіймання, це зоровий контакт для дітей тих маленьких, це є головним,” – розповідає пані Вікторія.
Ремонт укриття тут завершили ще у 2022 році, проте тоді безпекова ситуація не дозволяла вивести дітей до садочків. Тож протягом двох років оновили більшу частину матеріально-технічної бази: завезли нові парти, стільці та столи. А от з отриманням нових стелажів, дощок та мольбертів посприяла місцева влада.
“Треба йти далі, і ті кошти, які будуть вкладуватися з місцевого бюджету в будівництво укриттів, ще раз підкреслюю: в розвиток матеріально-технічної бази, це вірний шлях щодо розвитку наших дітей. Ну а районна влада буде знаходити всі можливості для того щоб покращувати перебування дітей в садочку щоб вони були щасливі, радісні і розвивалися,” – додає голова Хортицької районної адміністрації Сергій Ільченко.
Загалом навчальний рік у змішаному форматі для малечі, що проживає у Хортицькому районі, розпочався у двох дитсадках. Наразі над розширенням цього переліку працює міська влада.
Оперативну інформацію про ситуацію читайте у нашому телеграмі
27.05.2026, 10:03
26.05.2026, 12:39
18.05.2026, 17:43
25.05.2026, 09:41
25.05.2026, 09:34
07.06.2026, 11:57
19.05.2026, 17:51
11.05.2026, 16:59
20.05.2026, 17:12

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: