circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Офлайн-навчання у ліцеї №34: новий навчальний рік

26.08.2024, 16:58

text
Поділитися:

Про безпекову ситуацію в укритті та  підготовку до навчального року говорили на зустрічі педагогів і батьків Запорізького академічного ліцею №34. Мета – отримати зворотній зв’язок від батьківської спільноти та сформувати пробні моделі освіти у змішаному форматі. Як навчатимуться ліцеїсти у вересні – у матеріалі.


 

В укритті ліцею №34 батьки та педколектив закладу зібрались, аби обговорити особливості змішаного формату першого навчального місяця. Адміністрація ліцею пропонує виводити на уроки по дві паралелі щодня, а далі – діятимуть, зважаючи на  ситуацію.

“Ми можемо в перший день вивести 6 класів, зробити велику перерву, щоб вони могли повернутися додому, перепочити, і далі ще два уроки провести дистанційно, – директор ліцею №34 Євдокія Дацінько. – Діти 2 дні на тиждень будуть приходити до школи. Потім для них будуть організовані кожної п’ятниці класні години, потім будуть організовані консультації.”

Для цього в ліцеї є укриття на майже 500 квадратних метрів, поділене на 7 локацій. Вчителі також розробили плани заходів, як розвантажити дітей на випадок тривоги та мінімізувати стресові стани. Наразі у закладі першого вересня у змішаному форматі навчатимуться понад 600 дітей. З них майже 500 безпосередньо у Запоріжжі, решта – за межами міста чи країни. Фактично одночасно перебувати в укритті можуть 7 класів, додають освітяни.

“Вентиляція, санітарні кімнати. Медичний кабінет. Кабінет психолога, – обладнані всім, – каже Євдокія Дацінько. – Є запаси питної та технічної води. На сьогоднішній день ми чекаємо дітей. Дуже хотілося б, щоб нас почули, що ми їх справді чекаємо.”

Аби повноцінно розпочати освітній процес, у ліцеї ще планують встановити акустичні штори для розмежування навчальних локацій та підключити Інтернет. 

“Я мама учня вже сьомого класу, – ділиться мати учня 7-А класу Тетяна Денисова, – і можу сказати, що половину навчальних років ми пробули вдома, на жаль. Тому я як раз з тих батьків, які дуже раді з офлайн-навчання. Хоча, чесно кажучи, півроку тому я не сподівалась, що ми вийдемо, можливо, думала, що кудись треба переїжджати для того, щоб освітній процес був налагоджений. Але, завдячуючи, звичайно, захисникам і адміністрації, Євдокії Григорівні, завдячуючи владі ми зараз маємо спробувати.”

З початком змішаного формату освітяни сподіваються не тільки на соціалізацію дітей, але й надолужити втрачені знання. Оскільки четвертий рік діти навчались дистанційно.

За підсумками першого навчального місяця освітяни 34 ліцею вирішать, за якою моделлю діти навчатимуться далі. Враховуватимуть і думки батьків. В разі потреби освітню модель буде змінено. Серед варіантів: більше вивести на очне навчання саме ті паралелі, які менше ходили до школи.

Оперативну інформацію про ситуацію читайте у нашому телеграмі

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: