Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
В Енергоатомі підтверджують обстріли Запорізької АЕС та понад 12 влучань в об’єкти інфраструктури станції.
Зокрема, пошкоджено естакади зв‘язку зі спецкорпусами, баки запасу хімобессоленої води, систему продувки парогенераторів, допоміжні системи одного з двох загальностанційних дизелів та інше обладнання інфраструктури станції. Також зафіксовано три влучання в районі підстанції «Райдуга». Відомості про пошкодження та руйнування там ще з’ясовуються.
“Характер та перелік пошкодженого обладнання ЗАЕС свідчить про те, – зазначають в Енергоатомі, – що рашисти цілили та вивели з ладу саме ту інфраструктуру, яка була необхідна для запуску енергоблоків 5 та 6 і відновлення виробництва електроенергії Запорізькою АЕС для потреб України.”
Оперативну інформацію про ситуацію читайте у нашому телеграмі
03.06.2026, 16:27
14.05.2026, 16:59
19.05.2026, 17:55
20.05.2026, 09:21
11.05.2026, 12:57
26.05.2026, 13:49
19.05.2026, 09:17
12.05.2026, 13:24
01.06.2026, 13:10

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: