circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Ніхто не мав сумнівів: «Козачка – КПУ» перемогла «СУМДПУ-КДЮСШ 1»

22.12.2021, 13:10

text
Поділитися:

Баскетболістки запорізької «Козачки-КПУ» відіграли чергові матчі в рамках чемпіонату України серед команд Першої ліги. На рідній арені підопічні Олени Жержерунової приймали аутсайдера групи — Сумський державний педагогічний університет. Тому 6 тур національної першості для «козачок» був найлегшим. Саме сумський колектив посідає останню сходинку турнірної таблиці.

Можливість заробити відносно легкі очки запоріжанки використали сповна. вже за 5 хвилин і 20 секунд матчу рахунок був 12:2, на користь господарок. А перед перервою перевага нашого клубу досягла розгромних цифр — 24:8.
Тренер БК «Козачка-КПУ» Яна Стрілько розповідає, цього разу дівчата відпрацьовували зонний пресинг, захищалися теж добре. Тренерці також сподобався захист її команди. Але, додає, є й над чим працювати. Тож, вона буде і надалі підвищувати рівень дівчат.

 По перерві запоріжанки продовжили нарощувати перевагу. Враховуючи те, з яким темпом примножувалися цифри на табло, питання переможця було зняте ще до великої перерви. «Козачки» випереджали опоненток — 52:21. Не сталося змін і в другій половині матчу. Зазначимо, що всі гравчині «КПУ» приблизно порівну внесли свою лепту до перемоги. На рахунку Діани Москвітіної та Марини Бойко по 9 очок. По 11 пунктів заробили Олександра Гопкало та Нінель Меркотун. Валерія Шевченко вибила 10 балів. У Олександри Сардак — 13 очок. Найкращі показники у капітана «Козачки» Юліїї Алябʼєвої — 18 очок і 11 підбирань. Загальний рахунок — 81:32, перемога господарок.

Окремо Нінель Меркотун подякувала наставницям команди — Олені Жержеруновій та Яні Стрілько. За словами дівчини, вони завжди підтримують підопічних. А самі підопічні віддячують добрими результатами. Так наступного дня «козачки» підтвердили статус переможця, взявши гору над Сумами — 106:44. Тож,  запоріжанки йдуть на новорічні свята із настроєм переможців, посідаючи третю сходинку турнірної таблиці у своїй групі.

Наступний матч у цих же стінах вони мають зіграти 16 та 17 січня 2022 року проти харківського «Інваспорту».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: