Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
“Власна боротьба із загарбниками”. Саме так описує своє рішення втупити до лав Збройних сил України запоріжець Андрій Павленко. Чоловік — один з перших цивільних, які виявили бажання долучитись до “Гвардії наступу”. Про мотивацію та очікування новобранця — у матеріалі.
Пан Андрій — приватний підприємець, який з початку великої війни спільно зі своєю командою допомагав нашій армії чинити опір окупантам. Зокрема, чоловік закривав технічні потреби військових.
“Основною діяльністю нашої команди було 3D-моделювання, – розповідає Андрій Павленко, – лазерна різка, виготовлення деталей різноманітних. Але найважливішою частиною мого життя є моя родина насамперед. Це моя дружина та двоє моїх діточок. Для мене це найголовніше в цьому житті.”
Андрій зізнається, не бачив свою родину вже понад рік, адже у пошуках безпеки вони виїхали із Запоріжжя. Саме тому підприємець не вагаючись долучився до «Гвардії наступу», адже найбільше хоче, щоб не тільки його родина повернулась додому, а й тисячі інших.
“Я йду до підрозділу, який називається “Лють”, і це настільки символічна назва, настільки для мене вона символічна, – каже пан Андрій. – Вона характеризує на зараз мій внутрішній стан. І ось цей внутрішній стан — я хочу його показати ворогам. Головний талісман, який поїде зі мною, він завжди буде біля серця — це фотографії моїх дітей та моєї дружини. Я не можу сказати, що буде завтра, але я зроблю все від мене можливе, що це завтра настало для всіх нас.”
Вже найближчими днями доброволець поїде на навчання, а потім і на фронт. Андрій впевнений у перемозі, і не має жодних сумнівів. Каже: нам, на відміну від ворогів, є за що воювати.
Оперативну інформацію про ситуацію читайте у нашому телеграмі
05.06.2026, 11:44
04.06.2026, 09:11
26.05.2026, 12:33
19.05.2026, 11:48
30.05.2026, 06:44
03.06.2026, 09:12
14.05.2026, 11:03
14.05.2026, 09:03
15.05.2026, 08:17

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: