Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
На Запоріжжі судитимуть учасника злочинного угрупування, який збував талони на пальне, викрадені з комунальних підприємств окупованого Мелітополя.
За даними слідства, троє службових осіб після тимчасової окупації Мелітополя об’єднались у злочинне угрупування аби привласнювати талони на пальне місцевих комунальних закладів.
Для продажу талонів вони залучили черкащанина, який раніше працював у одній із паливних компаній України і мав продати їх на підконтрольній Україні території, а виручені кошти передати членам угрупування до Мелітополя.
Підозрюваного викрили правоохоронці на одному з блокпостів на Запоріжжі. Стосовно ще трьох учасників злочинного угрупування матеріали виділені в окремі кримінальні провадження, наразі вирішується питання про проведення у них спеціального досудового розслідування.
Загальна сума шкоди спричинена комунальним закладам складає 410 тис. грн.
27.05.2026, 13:16
26.05.2026, 17:41
13.05.2026, 10:31
12.05.2026, 14:21
22.05.2026, 08:46
27.05.2026, 10:07
22.05.2026, 12:53
29.05.2026, 07:12
08.06.2026, 16:33

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: