Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
Цих вихідних запорізькі волонтери зібрались на толоку у Заводському районі міста. Наводили лад на одній із центральних вулиць кварталу, аби жителям та гостям Запоріжжя було приємно прогулюватись вулицею. До роботи долучились і вимушені переселенці.
Обрізали гілля дерев, згрібали опале листя та виривали бур’ян. Понад 20 охочих волонтерів та переселенців долучились до акції, щоб зробити місто чистішим.
Серед людей, які завітали на толоку, і пан Олег. Сім місяців тому він разом із сім’єю виїхав із тимчасово окупованого ворогом Більмацького району. Вже неодноразово брав участь у різних волонтерських заходах, тож нині долучився і до прибирання.
“Живу вже 7 місяців на Павло-Кічкасі, – каже чоловік. – Уже ж наче свій район. Треба усім, усім, хто може, помагать. Бо зараз усім важко. Війна страшна. Така, що не дай Бог. Проти нас така армада дикарів, скажем так. Треба гуртом усім собираться і один за одного держаться.”
За кілька годин волонтери повністю привели до ладу занедбану ділянку. До толоки також долучились і дітлахи. У них була своя місія – вони робили гарячий чай та пригощали солодощами волонтерів, аби ті не змерзли під час роботи.
Оперативну інформацію про ситуацію читайте у нашому телеграмі
21.05.2026, 13:05
15.05.2026, 20:30
13.05.2026, 12:09
14.05.2026, 09:12
15.05.2026, 20:29
03.06.2026, 16:34
25.05.2026, 16:28
14.05.2026, 16:54
08.06.2026, 11:14

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: