Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
Впродовж різдвяних свят підприємство «Вельтум-Запоріжжя» працювало в штатному режимі та продовжувало вивозити сміття згідно з графіками.
Так, з 6 по 9 січня 2022 року підприємство вивезло 1421 тонну твердих побутових відходів. В тому числі з новорічних локацій (пл. Маяковського, каскад фонтанів “Радуга”, пл. Фестивальна та о. Хортиця) вивезено 15 тонн сміття. Щоденно в роботі було задіяно 28 екіпажів.
12.05.2026, 13:24
26.05.2026, 15:14
27.05.2026, 14:16
04.06.2026, 15:02
14.05.2026, 11:09
08.06.2026, 11:34
20.05.2026, 12:36
03.06.2026, 15:24
22.05.2026, 12:35

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: