Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
У Національному заповіднику біля “Запорозької Січі” і “Козацького кола” встановили додаткові тимчасові укриття. Це стало можливим за сприяння Товариства Червоного Хреста України.
Такі сховища вже є у кожному районі Запоріжжя, а нині з’явилися на двох локаціях Хортиці. Їх щодня відвідують як запоріжці, так і гості нашого міста.
В кожному з укриттів в разі небезпеки можуть перебувати до 15 людей . В сховищах є місця для сидіння, світло та обігрівач, котрий допомогла встановити ЮНЕСКО під час облаштування прихистку. Укриття має захистити від обстрілів, зокрема РСЗВ, і вибухових хвиль. Відкриті сховища з 9:00 – 16:00 години, саме у період роботи туристичних об’єктів.
02.06.2026, 17:09
08.06.2026, 17:24
07.06.2026, 10:51
25.05.2026, 14:17
03.06.2026, 11:45
04.06.2026, 15:02
25.05.2026, 11:08
11.06.2026, 14:18
11.06.2026, 12:09

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: