Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
Монументальному мистецтву художника Григорія Соколенка присвятили нову виставку в Запорізькій обласній науковій бібліотеці. Її відкрили до Дня Незалежності України. Запоріжцям під час презентації розповіли про монументальний внесок майстра у культурний міський простір.
Сьогодні з великої кількості проєктів, втілених на фасадах будинків, на жаль, вцілів лише вітраж в інтер’єрі Палацу культури “Титан”. Син художника Андрій Соколенко, який був присутній на презентації, розповів присутнім про нереалізовані задуми батька. А також про доленосну зустріч із Олександром Довженком.
Він мріяв про художній музей в індустріальному місті. І свою мрію зміг здійснити. Музей відкрили у 1971 році. І сьогодні у Запоріжжі Григорія Соколенка знають не тільки як митця, а й засновника та першого директора обласного художнього музею.
06.06.2026, 08:50
27.05.2026, 15:24
28.05.2026, 08:20
20.05.2026, 08:13
22.05.2026, 12:35
08.06.2026, 16:42
20.05.2026, 12:36
11.05.2026, 11:37
27.05.2026, 14:05

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: