Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
У Запоріжжі відбувся турнір із футзалу «Кубок єдності», який зібрав команди студентів, молоді та працівників великих підприємств. Свято спорту у Палаці спорту “Юність” символічно провели у Всеукраїнський день футболу. Як усе відбувалося – у матеріалі.
У Палаці спорту “Юність” зійшлися найкращі команди з футзалу. Економіко-правничого та Гідроенергетичного коледжів Запорізького національного університету, “Запорізької політехніки”, а також представники підприємств: «Запоріжсталь» і «Мотор Січ». Капітан команди ЕПФК Ілля Івойло ще з дитинства захоплюється футзалом, зараз грає у футбольних клубах “Юнайтед Січ” та “Запорізька Січ”. Каже, що суперники дуже сильні, але й їхні команда теж дуже наполегливо готувалася до цього змагання.
“Ми тренувались, тренувались більше 2 тижнів, навіть можливо місяць. Команда суперників дуже гарна, – віддає належне капітан команди ЕПФК ЗНУ Ілля Івойло. – Запорізька політехніка це дуже достойний суперник, нічого не маю проти них, тільки велика повага. Хто сьогодні переможе? На мою думку, “Запоріжсталь” або “Мотор”. Це дуже кваліфіковані та дуже гарні гравці, які дуже гарно грають у футзал.”
До студентів також доєдналися і працівники запорізьких підприємств. Сергій Петров, заступник молодіжного лідера комбінату «Запоріжсталь», наголосив, що для них такі заходи – це вже традиція.
“Ми завжди збираємо команди на будь-який вид спорту або на баскетбол або на волейбол або на футбол. Завжди всюди беремо участь, – запевняє заступник молодіжного лідера комбінату “Запоріжсталь” Сергій Петров. – Тут збираються до 35 років, з 14 до 35. Різні вікові категорії. Це об’єднання дає нам спілкування з іншими віковими категоріями.”
А начальник відділу у справах молоді підприємства «Мотор Січ» Олег Наливайко запевняє, що нинішні змагання — це не лише про спорт, а й про можливість відволіктися від щоденних стресів.
“Зараз Запоріжжя прифронтове місто, у людей великі стреси, а футбол допомагає нам трішки відволіктися від цієї ситуації, – переконаний начальник відділу у справах молоді АТ “Мотор Січ” Олег Наливайко. – Тут у нас і підприємства і навчальні заклади. Трішки пограємо, відпочинемо емоційно і плюс це допомагає більш єднатися командам, підприємствам. Ми тут всі об’єднаємось в наших змаганнях і визначать найсильнішу команду.”
Гру оцінював професійний склад суддів. Турнір “Кубок єдності” зібрав і десятки вболівальників, які підтримували свої улюблені команди. Організатори мали на меті не просто провести спортивне змагання, а створити простір, де молодь могла б розвиватися, знайомитися та відкривати нові можливості.
“Ми хочемо об’єднати нашу молодь, яка зараз, на жаль, через ситуацію в країні, сидить вдома. Ми хочемо їх якось розвивати, щоб у них була можливість та досвід у таких турнірах з футзалу, – розповідає голова культурно-спортивної комісії Молодіжної ради Запоріжжя Маріам Буладзе. – Ми хотіли це зробити масштабно, тому зробили це спільно з Моторсіч, щоб у нас була така велика площадка, щоб у нас були активні команди, які б хотіли брати участь у нашому турнірі. Ми хочемо, щоб наша молодь була не тільки там в наукових якихось досвідах, а ще й у спорті, тому що спорт — це життя. І молодь повинна займатися спортом, щоб гарно себе почувати.”
Переможців нагородили кубками та медалями. “Бронзу” на турнірі забрала команда Гідроенергетичного коледжу ЗНУ, срібними медалями були нагороджені гравці команди “Мотор Січ”, а перше місце виборола команда “Запоріжсталі”.
Оперативну інформацію про ситуацію читайте у нашому телеграмі
03.06.2026, 15:16
22.05.2026, 21:05
05.06.2026, 17:28
07.06.2026, 11:56
18.05.2026, 17:39
14.05.2026, 16:54
04.06.2026, 15:02
29.05.2026, 16:50
20.05.2026, 08:48

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: