Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
Працівники КП “Запоріжміськсвітло” працюють у холод, спеку, зливу, а часто — за несприятливих умов. Реагують аварійні бригади й на звернення запоріжців та виїжджають на проблемні ділянки. Десь треба обрізати гілки, полагодити дроти чи навіть замінити опору. Їхня робота цінувалася у всі часи, а у воєнний — тим паче. З якими викликами стикаються щодня – у матеріалі.
В районі каскаду фонтанів “Райдуга” робота кипить. Під час негоди дерево, що впало, пошкодило кабельну лінію живлення, яке у вечірній час підсвічувало прапори у парку відпочинку.
Михайло Герман – один зі старожилів підприємства, працює з 1983 року. Згадує, починали ще з простих лампочок, це вже потім були ртутні, натрієві, а тепер взагалі — економки. Чоловік зізнається, свою роботу любить, незважаючи на труднощі.
“Роботи багацько в нас, – ділиться Михайло Герман. – Так, як і світильники треба мінять, там десь дерево впало, порвало провода, то ремонт світлофорних об’єктів. День загружений, проходить дуже бистро. Да, я 40 год пропрацював. Роботу свою люблю, от, потому що вона й пользу хорошу приносить, та й сам ідеш вечором по світлій дорогі, по світлим тротуарам. Так що робота в нас хороша, і приносить людям добро.”
Долають пітьму комунальники «Запоріжміськсвітла» вже 60 років. Поважну дату з дня створення підприємств відзначили днями на роботі. З нагоди ювілею працівники, що присвятили переважну частину життя нелегкій професії, отримали нагороди. Як кажуть самі комунальники, надзвичайно приємно, що їхню рутинну працю помічають і цінують.
“Дуже приємно, – каже інженер з охорони праці КП “Запоріжміськсвітло” Лариса Акіньшина, – коли міська рада, керівники підприємств, керівники райадміністрацій, керівники комунальних підприємств, з якими ми спілкуємося під час виконання своїх робіт. Це дуже велике значення для робітників, тому що їх праця потрібна, їх поважають за їхню роботу.”
Привітали колег і з інших комунальних підприємств. Та не з порожніми руками, а, як і годиться в дні народження, — з подарунками. Вітальне слово з вдячністю за щоденну працю пролунало й від міської влади. Зокрема, “Орденом Пошани” нагородили керівника Олександра Авдієнка. Під його керівництвом підприємство розширилось, але попри війну — всі працюють і намагаються все встигати.
“За цей час ми розширилися, – розповів директор КП “Запоріжміськсвітло” Олександр Авдієнко, – ви чули, ми казали, що почали опрацьовувати світлофори, дорожні знаки і підстанції. І лабораторії нові. Ми розширилися при тому ж обйомі людей, які зараз працюють. Усі наразі, є когось забрали на бойові дії люди, а ті, хто остався, виконують обов’язки за себе, як кажуть, й за іншого. Так що в нас всі, ну майже, назвем так, при цій ситуації, добре працюють і виконують свої обов’язки.”
Чого-чого, а роботи у ювілярів вистачає, і з часом не меншає. Тож після святкувань вони одразу повернулися до праці.
Оперативну інформацію про ситуацію читайте у нашому телеграмі
20.05.2026, 12:36
09.06.2026, 13:04
20.05.2026, 17:31
12.06.2026, 16:26
21.05.2026, 10:24
02.06.2026, 08:29
12.06.2026, 08:06
15.06.2026, 09:08
11.06.2026, 12:09

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: