circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Концерн “Міські теплові мережі” завершив підготовку до опалювального сезону

29.09.2023, 19:02

text
Поділитися:

Концерн “Міські теплові мережі” завершив підготовку до нового опалювального сезону. На магістралях виконали необхідні планові ремонти, а у котельнях завершують підготовку обладнання для подачі тепла. Наші журналісти завітали до однієї з 4-х котелень філії Концерну “МТМ”, що обслуговує 413 житлових будинків та понад півсотні установ району. Тут повністю завершили підготовчі роботи до нового опалювального сезону – відремонтували 19 одиниць котельного обладнання, виконали гідравлічні випробування трубопроводів. 


Сергій Астапенков генеральний директор Концерну “МТМ” розповідає: “Провели роботи по заміні мережевих двигунів на мережевих насосах, поставили дуже потужні двигуни шестикіловольтні, також зробили прочистку й промивку котлів. Крім того, провели обстеження й ремонт електродвигунів, іншого обладнання — димосмоків, вентиляторів, насосного обладнання. Газове обладнання, яке небезпечне, ми теж відремонтували і підготували до опалювального періоду”. 

Анатолій Куртєв в.о. міського голови, секретар Запорізької міськради каже: “98% вже готові до опалювального сезону. Ми все подивилися, все добре, роботи завершені, у систему вода закачується, і будинки житлові вже отримують у свої мережі воду. Тобто повним ходом йде підготовка до опалювального сезону”.

Розроблений на підприємстві й комплекс організаційно-технічних заходів на випадок надзвичайних ситуацій під час воєнного стану — припинення газо- електро- або водопостачання через ворожі обстріли. Для забезпечення функціонування обладнання у котельні є дизельний генератор. Відпрацьовані обов’язкові дії персоналу. З початком нового опалювального сезону за виконанням технологічного процесу тут стежитимуть четверо фахівців, розповіли на підприємстві.

Щодо фінансової ситуації на підприємстві, цьогоріч зменшилась заборгованість населення за теплопостачання. Якщо у квітні вона становила 30% від необхідної суми, нині — 15%, оскільки частину боргу споживачі погасили ще влітку. Заощадили кошти міського бюджету і від припинення постачання  населенню гарячої води — вони становили 2 мільярди гривень за рік, зауважили у міській раді.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Також на телеканалі MTM

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: