Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
Рашисти привласнюють все – від державних закладів і комунального майна до приватних авто і житла. Тільки за останні 2 тижні:
➖передали музейний комплекс «Кам’яна могила» в управління рфії;
➖вирішили «націоналізувати» 47 закладів охорони здоров’я, почали з поліклініки, яку жителі називають «зеленою»;
➖2 дні тому почали вивозити обладнання з музичної та художньої шкіл;
➖відбирають цілі підприємства на користь олігархів з ЛДНР, Криму та росії;
➖шукають російських «інвесторів» для понад 450-и «націоналізованих» баз відпочинку Кирилівки;
➖роблять побудинковий облік: заселяються в порожні будинки і квартири;
➖зламують гаражі: на гаражах, в яких стоять авто, ставлять мітки.
09.06.2026, 09:06
22.05.2026, 11:43
03.06.2026, 08:34
10.06.2026, 13:25
11.06.2026, 13:43
27.05.2026, 07:13
10.06.2026, 13:13
08.06.2026, 14:54
28.05.2026, 09:07

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: