Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
ГУР успішно повернула додому двох українських десантників, які застрягли на ТОТ. Воїни десантно-штурмових військ внаслідок боїв з окупантами ще на початку вторгнення зазнали важких поранень та понад рік переховувались на окупованих територіях.
Місцеві мешканці надавали допомогу пораненим, а кілька тижнів тому про їхнє місцезнаходження стало відомо розвідці.
Внаслідок спільної операції ГУР та ВМС обидва воїни повернулись додому.
08.06.2026, 16:33
28.05.2026, 09:07
25.05.2026, 10:20
11.05.2026, 17:01
04.06.2026, 11:23
18.05.2026, 17:41
01.06.2026, 16:57
22.05.2026, 09:56
30.05.2026, 06:45

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: