Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
Жительниці Чернігівської ОТГ, яка працює на окупантів «головним редактором» проросійського видання повідомлено про підозру у колабораційній діяльності.
За даними слідства, 20-річна студентка юридичного факультету одного з запорізькиз вишів після окупації Бердянського району добровільно пішла на співпрацю з ворогом. Очоливши в Чернігівці проросійську молодіжну структуру, вона організовувала пропагандистські акції на підтримку окупаційної влади, до яких залучала місцеву молодь.
Також активно брала участь у публічних заходах, присвячених святкуванням державних свят країни-агресора. А у травні 2022 року окупанти призначили її головним редактором місцевої газети.
Оперативну інформацію про ситуацію читайте у нашому телеграмі
14.05.2026, 09:03
03.06.2026, 08:34
25.05.2026, 11:08
09.06.2026, 17:11
19.05.2026, 17:37
14.05.2026, 17:07
12.05.2026, 13:24
18.05.2026, 11:21
25.05.2026, 11:43

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: