Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
Пані Наталя показує нам куточок гарденотерапії, який обладнали на території Хортицької національної академії. Каже, лікування рослинами допомагає людям будь-якого віку. Найпопулярніша вона серед дітей. Так малеча не лише пізнає світ і вивчає кольори, а ще – розвиває дрібну моторику та мислення.
Самі клумби із квітами на майданчику розташовані на підвищенні, аби висаджувати рослини могли і люди, які пересуваються на візках. Сам майданчик територіально поділений на дві частини.
Тож на цій ділянці люди можуть висаджувати рослини та доглядати за ними. Є й інша частина майданчику – там добре навіть просто гуляти.
Задивляються на такий різнокольоровий куточок й перехожі запоріжці.
Через карантин, зазначають у закладі, відвідувачів на гарденотерапію поки що не приймають. Проте, додають, студентам академії доглядати за рослинами дуже подобається. У майбутньому ж у закладі планують влаштовувати майстер-класи та запрошувати гостей до оздоровчого майданчика.
21.05.2026, 10:45
08.06.2026, 11:34
21.05.2026, 14:10
11.05.2026, 10:09
15.05.2026, 13:34
15.05.2026, 14:53
26.05.2026, 10:10
26.05.2026, 10:35
07.06.2026, 08:02

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: