circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Евакуйовані жителі шести будинків: наслідки ракетного удара по Запоріжжю

14.11.2022, 18:22

text
Поділитися:

12 листопада ворог вкотре завдав удару по Запоріжжю. Після 16 години містяни почули сигнал тривоги, а згодом і звуки вибуху. Ракету «Іскандер-К» збили сили нашої протиповітряної оборони. Нерозірвані касетні боєприпаси впали в одному з районів міста поруч з житловими будинками.


 

Мешканців шістьох будинків, які перебували в зоні детонації нерозірваних касетних боєприпасів, рятувальники евакуювали до найближчого територіально-інформаційного центру. 

“Був наданий комунальний транспорт, автобуси, і найближче до місця події було розгорнуто ТІЦ, – каже заступник міського голови Запоріжжя Анатолій Васюк. – Всі групи працювали, людей ми привезли туди, де їм була надана соціальна, психологічна допомога, вони були оглянуті медиками, на ніч було залишено чергових, було надано гаряче харчування, сухпайки, і люди залишилися на ночівлю в ТІЦі.”

Будинки та прилегла територія перебували під наглядом правоохоронців. До розмінування нерозірваних касетних боєприпасів залучили 22 надзвичайників та 7 машин спецтехніки. Повністю безпечним місце, де впала ракета, стало тільки зранку. Рештки ракети вивезли за місто для знищення, після чого люди змогли повернутися додому. 

Оперативну інформацію про ситуацію читайте у нашому телеграмі 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: