Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
12 листопада ворог вкотре завдав удару по Запоріжжю. Після 16 години містяни почули сигнал тривоги, а згодом і звуки вибуху. Ракету «Іскандер-К» збили сили нашої протиповітряної оборони. Нерозірвані касетні боєприпаси впали в одному з районів міста поруч з житловими будинками.
Мешканців шістьох будинків, які перебували в зоні детонації нерозірваних касетних боєприпасів, рятувальники евакуювали до найближчого територіально-інформаційного центру.
“Був наданий комунальний транспорт, автобуси, і найближче до місця події було розгорнуто ТІЦ, – каже заступник міського голови Запоріжжя Анатолій Васюк. – Всі групи працювали, людей ми привезли туди, де їм була надана соціальна, психологічна допомога, вони були оглянуті медиками, на ніч було залишено чергових, було надано гаряче харчування, сухпайки, і люди залишилися на ночівлю в ТІЦі.”
Будинки та прилегла територія перебували під наглядом правоохоронців. До розмінування нерозірваних касетних боєприпасів залучили 22 надзвичайників та 7 машин спецтехніки. Повністю безпечним місце, де впала ракета, стало тільки зранку. Рештки ракети вивезли за місто для знищення, після чого люди змогли повернутися додому.
Оперативну інформацію про ситуацію читайте у нашому телеграмі
21.05.2026, 12:11
12.05.2026, 12:57
21.05.2026, 08:34
25.05.2026, 08:45
14.05.2026, 09:05
13.05.2026, 10:55
26.05.2026, 09:04
11.05.2026, 09:29
11.05.2026, 09:58

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: