Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
Повідомляє міський голова Енергодару Дмитро Орлов. Значне задимлення на вулицях спричинене роздмухуванням пилу з золовідвалів Запорізької ТЕС.
Ці відходи мають високу концентрацію отруйних речовин. При висиханні утворюють пил, який здатен переміщуватися на значні відстані. Для безпечного утримання золовідвалів необхідно регулярно поливати пил водою.
Через недолуге “управління” окупантів, регулярні обстріли та відсутність належного утримання золовідвалів утворюються великі хмари пилу, які розносяться вітром по місту.
🙄Але останнім часом рашисти придумали собі ще й нову розвагу: як тільки вітер посилюється, вони влаштовують автомобільні гонки прямо по золовідвалу, тим самим значно посилюючи підіймання пилу в атмосферу.
Оперативну інформацію про ситуацію читайте у нашому телеграмі
25.05.2026, 11:43
03.06.2026, 15:53
04.06.2026, 13:17
12.06.2026, 08:15
05.06.2026, 08:47
16.06.2026, 10:02
26.05.2026, 10:10
16.06.2026, 09:02
04.06.2026, 14:16

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: