Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
Суботній ранок на Хортиці почався з толоки. У рукавичках і зі сміттєвими пакетами понад півтори сотні учасників прочісують узбережжя. Час від часу натрапляють на великогабаритний непотріб.
Ще три роки тому на цьому місці був Дніпро – глибина сягала трьох метрів, а глибина нинішнього узбережжя була шість метрів . Після відходу води на висохлому дні відпочивальники вже встигли залишити після себе сліди. Серед сміття, яке десятиліттями було під водою, зокрема й риболовні знаряддя – ліски, сітки та вудки. Окрім побутового мотлоху, трапляються й цікаві знахідки — від деталей човнів до старих шин.
За останні три роки волонтери “UAnimals” вже ввосьме прибирають Хортицю. Цю локацію впорядковують уперше, тож перед початком учасникам нагадали про правила безпеки. Для когось така толока – перший досвід, а для інших — добра звичка.
За менш ніж три години учасники прибрали чотири гектари узбережжя й зібрали шість тонн сміття. Його відсортують, а пластик передадуть на переробку — для потреб ЗСУ.
10.06.2026, 13:06
14.05.2026, 09:05
04.06.2026, 17:31
21.05.2026, 13:05
09.06.2026, 12:20
25.05.2026, 09:20
21.05.2026, 14:13
04.06.2026, 17:09
29.05.2026, 07:08

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: