Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
У березні російський обстріл назавжди змінив життя сестер Бєлових із Запоріжжя — Дар’я та Анастасія втратили батьків. Тепер дівчат виховує бабуся. Попри біль і втрату, сестри намагаються жити далі: ходять до школи, відвідують гуртки та мріють про майбутнє. Старша Дар’я хоче вивчати китайську й колись поїхати до Китаю.
П’ятого травня 14-річна Дар’я вперше зустріла день народження без мами й тата. Уже за кілька днів своє 11-річчя святкуватиме молодша сестра Анастасія. Напередодні до родини завітала очільниця міста Регіна Харченко. Для дівчат привезли подарунки та сертифікат на облаштування житла.
Від міської програми «Діти Запоріжжя» пані Галина, як опікун дітей, отримає одноразову допомогу по 5 тисяч гривень грн за кожну дитину.
25.05.2026, 09:30
12.05.2026, 10:07
14.05.2026, 13:32
10.06.2026, 12:04
22.05.2026, 15:47
28.05.2026, 11:18
18.05.2026, 09:09
19.05.2026, 09:17
09.06.2026, 09:02

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: