Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
ДСНС закінчили операцію з вивезення рештків ракети, яка впала в одному з районів міста. На роботу знадобилася вся ніч та ранок.
“Цей інцидент міг мати непередбачувані наслідки, адже ворожий снаряд містив касети, що могли раптово вибухнути. Через це мешканців шести прилеглих будинків довелось тимчасово евакуювати у безпечні місця”, – голова Запорізької ОВА Олександр Старух.
Окупанти вдарили по Запоріжжю “іскандером”. Ракета “іскандер-к” була нашпигована касетними зарядами. Вони не розірвались і впали в Шевченківському районі, поблизу житлових будинків. Ці касетні снаряди могли здетонувати в будь- який момент.
Їх не можна чіпати в жодному разі. Всередині касет сотні металевих осколків, які при вибуху можуть пробити навіть бетон.
25.05.2026, 11:43
04.06.2026, 09:11
26.05.2026, 10:35
18.05.2026, 17:25
22.05.2026, 12:53
19.05.2026, 09:17
11.06.2026, 12:43
01.06.2026, 13:10
25.05.2026, 09:30

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: