Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
Верстають у Дніпрі, друкують у Запоріжжі. Після перерви у 586 днів, за фінансової підтримки Національної спілки журналістів України, вийшов перший випуск газети “Голос Гуляйпілля”. Насамперед події зраділи самі гуляйпільці, адже ця газета для них і про них. Наклад у 2000 екземплярів миттєво розійшовся. Наша журналістка Оксана Чуприна побувала в одній із запорізьких друкарень, де спостерігала, як побачив світ другий випуск видання.
В одній із друкарень Запоріжжя побачив світ другий випуск газети “Голос Гуляйпілля”. Перший вийшов на початку жовтня і одразу попрямував до читачів. Жителі Гуляйпільської, Малинівської та Воздвижівської громади отримали його безплатно. Головна редакторка Тетяна Велика розповіла, чому вирішила відновити друк газети.
Перший випуск газети Тетяна Велика особисто відвезла до Успенівки та Добропілля, де поспілкувалася з читачами. Відсутність світла, нормального водопостачання, інтернету, ліків змусили людей розповідати про свої проблеми. Частина цих історій вже опублікована на сторінках “Голосу Гуляйпілля”. Багато хто з місцевих зізнавався, що потримати в руках газету – це наче доторкнутися душею до частинки дому, розповідає головна редакторка.
Надалі друковане видання буде виходити на 8-ми сторінках два рази на місяць у четвер. Тому всі, хто хоче читати новини Гуляйпільщини, шукайте свого листоношу, адже з листопада стартуватиме передплатна кампанія на 2024 рік.
04.06.2026, 08:29
15.05.2026, 13:44
28.05.2026, 17:21
14.05.2026, 13:32
25.05.2026, 09:30
22.05.2026, 21:01
26.05.2026, 10:10
01.06.2026, 09:03
25.05.2026, 14:02

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: