Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
Попри дощову погоду, з самого ранку, працівники “Зеленбуду” взялися за роботу на бульварі Марії Примаченко. Вони прибирають опале листя, чистять урни, підрізають дерева та формують живі зелені огорожі. Працюють понад два десятки комунальників, які навіть у негоду дбають, аби місто залишалося охайним і затишним.
На балансі підприємства — десятки зон відпочинку по всьому місту: парки, сквери та пляжі. Та навіть попри дії вандалів, — лише з бульвару Примаченко зникли 25 урн — зеленбудівці продовжують відновлювати та прикрашати громадський простір.
25.05.2026, 14:03
01.06.2026, 09:02
03.06.2026, 11:29
19.05.2026, 14:05
18.05.2026, 16:49
27.05.2026, 15:24
22.05.2026, 13:33
10.06.2026, 13:13
21.05.2026, 18:34

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: