circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

До Запорізької області завітав голова НСЖУ Сергій Томіленко 

07.03.2023, 18:40

text
Поділитися:

Каже, за останні десять місяців це перший візит в регіони. Столичний гість побував в Оріхові, а ще – завітав до Запорізького центру журналістської солідарності, де зустрівся з активом обласної організації.


 

Свій візит до нашого регіону голова НСЖУ Сергій Томіленко, попри небезпеку, розпочав з міста, яке постійно перебуває під обстрілами, – з Оріхова. Згадує, в останнє був там п’ять років тому задля підтримки місцевої газети. В Оріхові столичний гість поспілкувався з жителями, представниками влади та волонтерами. Побував Сергій Томіленко, зокрема, й біля редакції місцевої газети, будівля якої пошкоджена внаслідок обстрілів. А ще разом з волонтерами розписався на синьо-жовтому прапорі.

Результатами своєї поїздки поділився з активом обласної організації НСЖУ в  Запорізькому центрі журналістської солідарності. Каже, люди в Оріхові потребують інформаційної підтримки. На цьому наголошували волонтери, з якими  зустрівся. В умовах, коли світло є лише на одній вулиці, основним джерелом важливої інформації там можуть бути саме друковані ЗМІ.

“Надзвичайно важлива інформаційна складова, – каже Сергій Томіленко, – важливо надавати газету для громадян, щоб в них був доступ до новин, щоб не боялися евакуації, не боялися рятувати свої життя. Або усвідомлювали ризики, що більший ризик залишитися, ніж поїхати в невідомість. І ця невідомість там, де територія контролюється Україною, вона не є якоюсь небезпечною.”

Під час зустрічі в центрі журналістської солідарності Сергій Томіленко презентував і відроджене видання – газету “Червоний промінь”, яка призупиняла свою діяльність під час великої війни.

З перших днів повномасштабного вторгнення у пріоритеті НСЖУ була підтримка журналістів, насамперед, працівників ЗМІ — вимушених переселенців. Столичний гість подякував журналістській спільноті за нелегку, але вкрай важливу роботу, яку вони здійснюють.

“Кожен з вас герой, – сказав голова Національної спілки журналістів України, – кожен з вас робить внесок в гасло “Журналісти важливі!”. Воно зараз загартувалося і народжувалося в часи випробувань, коли була паніка через коронавірус, всі всього боялися, але журналісти все одно продовжували виконувати свій обов’язок. А наш обов’язок – інформувати, і давати перевірену інформацію, яка може рятувати життя нашим читачам, нашій аудиторії.”

У питаннях підтримки журналістів НСЖУ активно співпрацює з міжнародними партнерами. Одним з базових є ЮНЕСКО. Завдяки міжнародним партнерам центри журналістської солідарності отримують необхідну техніку для роботи. Зокрема, Запорізька обласна організація поповнилася планшетом і фотокамерою.

Окрім цього, журналісти отримали відзнаки. Серед них, зокрема, і наш колега Валентин Терлецький. Відзначили й начальницю сектора зв’язків із ЗМІ та роботи з громадськістю  головного управління ДСНС України в області Юлію Баришеву. Й, звісно ж, відзначили й роботу обласної організації НСЖУ та Запорізького центру солідарності журналістів.

Наступним Сергій Томіленко відвідає Дніпровський центр журналістської солідарності.

Оперативну інформацію про ситуацію читайте у нашому телеграмі 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: