Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
Головний документ у житті. 63-х дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, урочисто привітали із отриманням паспорта громадянина України. Юним запоріжцям, яким виповнилося 14 років, також вручили пам’ятні подарунки від міської ради, а саме наручні смарт-годинники. На кожному є символічне гравірування: “Хай щастить!”. Така традиція в Запоріжжі вже існує 27 років і приурочена до Дня міста.
Нагадаємо, у місті кілька років діє спеціальна Програма “Діти Запоріжжя”, що розрахована на всебічну підтримку сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та прийомних родин.
Анатолій Куртєв, в.о. міського голови, секретар Запорізької міської ради: “Ми вже 27 років даруємо подарунки цим діткам, які зараз знаходяться під піклуванням Департаменту управління захисту дітей, які організували це свято, і ці годинники були придбані за кошти місцевого бюджету. Сьогодні подякували батькам за те, що вони несуть таку ношу і дають можливість цим дітям сказати “мама”, “тато”, і побажали дітям, щоб вони стали справжніми патріотами нашого Запоріжжя і країни”.
19.05.2026, 17:40
21.05.2026, 08:35
25.05.2026, 14:41
04.06.2026, 12:02
21.05.2026, 08:18
27.05.2026, 18:30
12.05.2026, 14:21
11.05.2026, 07:57
11.05.2026, 12:57

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: