Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
Попри повномасштабну війну, запорізька молодь зібралась, аби відзначити своє «професійне» свято. Найактивніші студенти отримали відзнаки від обласної влади. А моральний дух піднімали стендап-коміки з клубу “Improviz”.
Святкування Міжнародного дня студента розпочали з вручення подяк та грамот від обласної влади. Серед нагороджених і Віолетта Савранова. Дівчина вже кілька років є головою студради Хортицької національної академії. Розповідає, дуже любить свою команду, адже всі – активні і талановиті.
“Ми і волонтеримо, і розважаємо просто студентів, – каже голова студради, – і науковий вклад робимо, пишемо тези, статті, взагалі, дуже активні студенти, дійсно. Особливо коли у країні розпочалась отака кризисна ситуація як війна, дуже багато волонтерських заходів, і купу зборів ми робили, і для військових, і для штабів, де перебувають переселенці.”
Єлизавета Дяткова – теж серед нагороджених. Вона очолює студентський уряд Таврійського державного агротехнологічного університету. Каже, обожнює свою роботу, за 4 роки праці отримала тут багато нового та цікавого досвіду. Нагороди навіть і не очікувала, але, зізнається, це велика радість, коли твої старання не залишаються непоміченими.
“Це було дуже приємно, – ділиться Єлизавета Дяткова, – оскільки твої старання відзначають, тому що ми працювали навіть знаходячись в окупації, ми не припиняли працювати, хоча б якось допомагали, тримали зв’язок і навіть вже коли я виїхала, ми все одно тримаємо зв’язок з нашими студентами та їх сім’ями. Я просто кайфую від того що я роблю і мені здається, що це найголовніша винагорода.”
Представники обласної влади переконані, що під час війни важливо відзначати такі свята. Бо зараз кожен другий студент займається волонтерською діяльністю, чимало – захищають країну зі зброєю в руках, тому вони заслуговують на визнання.
З ностальгією згадує свої студентські роки і стендап-комік Олексій Примаченко, який сьогодні виступає у складі клубу “Improviz”. Хлопець зараз проживає та працює у Києві, але залюбки погодився повернутися до рідного міста, аби виступити перед студентами. Переконаний, його робота дуже важлива, бо зараз людям як ніколи потрібно посміхатися.
“Є дуже багато думок, – каже Олексій, – інколи люди кажуть, це не на часі, не треба, а інші люди кажуть – позитив дуже потрібен. І як на мене, позитив насправді дуже важливий зараз, якщо ми будемо тільки у війні, чи тільки, коли це була корона, у хворобі якійсь, то ми будемо дуже зариватися. Займатися підняттям духу дуже потрібно, але треба й не забувати, що йде війна.”
Учасники свята у бомбосховищі зазначають – такі заходи дуже потрібні, адже зараз важливо єднатися, спілкуватись, посміхатися та просто – жити далі.
Оперативну інформацію про ситуацію читайте у нашому телеграмі
12.06.2026, 13:22
11.06.2026, 10:03
09.06.2026, 17:01
04.06.2026, 13:03
15.06.2026, 09:01
08.06.2026, 16:39
08.06.2026, 10:25
11.06.2026, 14:18
15.06.2026, 12:19

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: