Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
Вони поруч із пацієнтами вдень і вночі, підтримують після важких новин, допомагають пережити біль і першими приходять на допомогу. 12 травня у світі відзначають День медичної сестри. У Запоріжжі лише в міських лікарнях працюють понад 1800 медсестер і медбратів. Серед них — Світлана Цема. У медицині Світлана Іванівна понад 30 років. Більшу частину життя працювала в обласній клінічній лікарні, нині — медична сестра отоларингологічного відділення міської лікарні №4. Жінка пережила окупацію, втрату дому та зникнення безвісти єдиного сина-військового. Та попри власний біль щодня продовжує допомагати іншим.
18.05.2026, 16:49
14.05.2026, 11:03
14.05.2026, 13:32
30.05.2026, 09:37
18.05.2026, 09:09
18.05.2026, 10:02
29.05.2026, 17:23
03.06.2026, 12:54
10.06.2026, 13:02

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: