circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

День медичної сестри відзначили у Запоріжжі

13.05.2026, 15:55

video text
Поділитися:

Вони поруч із пацієнтами вдень і вночі, підтримують після важких новин, допомагають пережити біль і першими приходять на допомогу. 12 травня у світі відзначають День медичної сестри. У Запоріжжі лише в міських лікарнях працюють понад 1800 медсестер і медбратів. Серед них — Світлана Цема. У медицині Світлана Іванівна понад 30 років. Більшу частину життя працювала в обласній клінічній лікарні, нині — медична сестра отоларингологічного відділення міської лікарні №4. Жінка пережила окупацію, втрату дому та зникнення безвісти єдиного сина-військового. Та попри власний біль щодня продовжує допомагати іншим.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: