Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
Мітинг щодо відключення світла відбувся поряд з “Обленерго”. 15 людей зібралися біля підприємства з вимогою надати чіткі відповіді. Протестувальників турбують часті зміни в графіках відключень. Вони сидять без електроенергії близько 14 годин на день, коли деяких абонентів не вимикають взагалі.
За словами речниці Запоріжжяобленерго, Зореслави Цупренко, ситуація в регіоні ускладнена через пошкодження об’єктів генерації та магістральних мереж. Через це компанія змушена перейти до крайніх заходів із відключення. Те, що було заплановано до кінця доби, може змінитися – від 2 черг до 4 одночасно.
Також людям пообіцяли, що розберуться з будинками, які не вимикають цього року. Підприємству нададуть повний перелік адрес, де зафіксовані порушення графіків. Втім, мітингарів ці пояснення не задовольнили. Наступну акцію вони планують провести біля обласної адміністрації.
01.06.2026, 17:34
01.06.2026, 13:05
01.06.2026, 10:06
28.05.2026, 10:33
28.05.2026, 13:05
15.05.2026, 14:53
21.05.2026, 08:18
09.06.2026, 17:06
18.05.2026, 17:25

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: