circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Чому немає світла? Мітинг біля обленерго

17.11.2025, 16:01

text
Поділитися:

Мітинг щодо відключення світла відбувся поряд з “Обленерго”. 15 людей зібралися біля підприємства з вимогою надати чіткі відповіді. Протестувальників турбують часті зміни в графіках відключень. Вони сидять без електроенергії  близько 14 годин на день, коли деяких абонентів не вимикають взагалі.

За словами речниці Запоріжжяобленерго, Зореслави Цупренко, ситуація в регіоні ускладнена через пошкодження об’єктів генерації та магістральних мереж. Через це компанія змушена перейти до крайніх заходів із відключення. Те, що було заплановано до кінця доби, може змінитися – від 2 черг до 4 одночасно.

Також людям пообіцяли, що розберуться з будинками, які не вимикають цього року. Підприємству нададуть повний перелік адрес, де зафіксовані порушення графіків. Втім, мітингарів ці пояснення не задовольнили. Наступну акцію вони планують провести біля обласної адміністрації.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: