Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
За півтора тижні – це вже другий випадок, коли росіяни завдають ударів по адміністративних будівлях «Запоріжжяобленерго». Цього разу ворог атакував об’єкт одного з наших структурних підрозділів (СП) у Запорізькому районі, працівники якого щодня виконують роботи у прифронтових громадах. Вибуховою хвилею вибито шибки, також пошкоджено автотранспорт. Люди не постраждали, повідомив очільник «Запоріжжяобленерго» Андрій Стасевський.
За той короткий проміжок часу, що минув після удару по будівлі, працівники цього СП вже встигли повернути світло понад 5,6 тисячам родин.
18.05.2026, 17:43
01.06.2026, 14:03
05.06.2026, 08:47
25.05.2026, 16:37
15.05.2026, 13:27
22.05.2026, 09:56
10.06.2026, 08:01
03.06.2026, 15:42
01.06.2026, 08:04

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: